
Evenement details
- 27 juli 2025
- 14:30 - 16:00
- Openluchttheater De Klaproos, Wolfheze 2, Wolfheze
Deze zomer nodigen we je uit om te genieten van muziek- en toneelvoorstellingen in het prachtige openluchttheater De Klaproos in Wolfheze. De voorstellingen zijn gratis te bezoeken en bieden een unieke ervaring voor jong en oud. Iedereen is welkom!
Theatervoorstelling Floris und Boris
Theatermaker Bo Kuiper uit Wolfheze nodigt je uit om in zijn wereld te stappen van energiek muziektheater en absurdistische humor. Zondag 27 juli speelt hij bij De Klaproos de voorstelling Floris und Boris
Floris und Boris is een komisch absurdistische theater voorstelling over de streken van twee jonge knapen, uit het slaperige plaatsje Grütenbrücke. Waar de speelsheid van het kind het moreel besef kan doen vervagen. Vinden ze tijdens hun avonturen het licht van de heer, of zullen ze het duistere pad bewandelen?
Met hun typetjes, liedjes en poppenspel vermaken ze hun publiek voor jong en oud. We gaan weer lekker buiten spelen. Weg van de sociale media en weer op naar het avontuur van het (echte) leven.
Meer informatie:
https://propersona.nl/behandellocaties/openluchttheater-de-klaproos/